Prejsť na obsah

Progresívny týždeň

Resetovať filter

Budúcnosť na Slovensku môže byť lepšia, zhodujú sa mladí

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: séria ideathonov končí, riešenia pre mladých prichádzajú, výzva parlamentu: Nepochovajte hodnotu za peniaze, hrozí hazard s miliardami.

PS chce prinášať komplexné a adresné riešenia, nie megalomanské návrhy

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: Michal Šimečka diskutoval s Igorom Matovičom v relácii Na telo a podujatia o budúcnosti Slovenska pokračujú v Banskej Bystrici a Brne.

Budúcnosť na Slovensku? Dá sa to aj v Košiciach.

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: Hovoriť o budúcnosti sme s mladými sme začali v Košiciach. Stretnutie sme pre počasie zrušili, naša podpora prezidentky pretrváva.

Budúcnosť na Slovensku? Dá sa to.

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: Budúcnosť na Slovensku? Dá sa to. Kampaň pre mladých štartuje. Sme s vami, pani prezidentka. Organizujeme stretnutie na podporu prezidentky.

Do PS vstupuje Jaroslav Spišiak, odborník na boj proti korupcii a organizovanému zločinu

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: Predstavili sme našu novú posilu v boji za spravodlivosť a právny štát, k parlamentnému chaosu a aktuálnym otázkam politiky sme usporiadali tlačovku.

Šimečka: Parlament nevie nájsť väčšinu na Plán obnovy, na ničenie životov ľudí áno

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: Pri Pláne obnovy je kľúčová spolupráca, ďalší chaos si nemôžeme dovoliť a ultrakonzervatívny parlament nielen nepomáha, ale aktívne ubližuje.

Zdravotníctvu hrozí kolaps a prepadnutie stoviek miliónov

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: Rezort zdravotníctva vláde horí pod rukami, Palkovič musí okamžite konať a o požiari v Banskej Štiavnici píše priamo z miesta Michal Wiezik.

Diskusie o budúcnosti pokračujú po celom Slovensku

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: Diskusie o budúcnsoti pokračujú po celom Slovensku a ako stojíme na strane ľudských práv, pričom nečakáme kým “dozreje čas“.

Máme plán pre budúcnosť Slovenska, príďte s nami diskutovať

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: Máme plán pre budúcnosť Slovenska, predstavujeme piliere programu a ako o našej vízii s vami diskutujeme vo všetkých krajských mestách.

Ukrajinu budeme podporovať, kým nezvíťazí

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: Rok vojny na Ukrajine: slovenská pomoc musí pokračovať a diskusie o budúcnosti Slovenska začínajú už budúci týždeň v Bratislave a Trnave.

Slovensko je v hlbokej ústavnej a politickej kríze

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: skoršie voľby sú východiskom z ústavnej krízy, vráťme krajine stabilitu a ako Lucia Plaváková s Beátou Jurík priblížili neschválenie príspevku na bývanie.

Pomôcť Ukrajine je aj v záujme Slovenska

V tomto vydaní Progresívneho týždňa sa dočítate: geopolitická orientácia Slovenska musí zostať proeurópska a na strane Ukrajiny a ako aj vy môžete pomôcť presadiť lepší klimatický zákon.

1 2
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare