Prejsť na obsah

Podujatia

VIAC INFO

ČAS: 19:00

Sit Down ide za vami v špeciálnej zostave a pod taktovkou Lujzi Garajovej Schramekovej.
Tentokrát bude Veronika hostkou, aby ste sa o nej dozvedeli viac. O jej detstve, vzdelaní, rodine a v neposlednom rade aj o rozhodnutí ísť kandidovať do europarlamentu. Dalším hosťom bude bývalý predseda vlády Ľudovít Ódor, ktorý pôsobil aj ako viceguvernér národnej banky či hlavný ekonóm ministerstva financií. Zároveň ako ekonóm pomáhal Slovensku pri kľúčových reformách verejných financií. Podujatie bude tlmočené do slovenského posunkového jazyka. Vzhľadom na obmedzenú kapacitu je potrebné sa na podujatie registrovať. Vstup je bezplatný.

VIAC INFO

ČAS: 18:00

Príďte sa porozprávať vo štvrtok 25.4. s lídrom našej kandidátky Ľudom Ódorom, kandidátkami PS do eurovolieb -  Ľubicou Karvašovou, Luciou Yar.

Ľudova krčma

Humenné

VIAC INFO

ČAS: 20:00

Aby to tu fungovalo, nemali by sme sa uzatvárať do svojich malých svetov. Musíme hovoriť s tými, ktorí možno nevolia PS, ale rovnako ako my chcú, aby Slovensko ostalo v Európe. Chcem s nimi hovoriť, aby prišli voliť. Vyrážam preto na stretnutia do slovenských krčiem.

Poďme sa porozprávať do Ľudovej krčmy o politike tvárou v tvár. Teším sa na vás!

VIAC INFO

ČAS: 18:00

Príďte sa porozprávať v piatok 26.4. do KC Kláštor s lídrom našej kandidátky Ľudom Ódorom, kandidátom PS do eurovolieb Michalom Wiezikom a kandidátkou Ľubicou Karvašovou.

ČAS: 14:00 - 18:00

Poďte s nami a našimi kandidátmi a kandidátkami stráviť príjemné poobedie. Čaká na vás program pre deti, hudobné vystúpenia, maľovanie na tvár ale aj diskusia s našimi kandidátmi a kandidatkami. Budeme mať občerstvenie, guláš aj cukrovú vatu. Tešíme sa na vás!

Zobraziť všetky
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare