Prejsť na obsah

16

Ing. Mgr. Jana Hanuliaková

manažérka dopravy

Vyštudovala som marketingový manažment, verejnú politiku a správu. Posledných 10 rokov sa aktívne popri práci venujem komunálnej politike a rozvoju samosprávy. Snažím sa podieľať sa na verejno-prospešných projektoch, ktoré prinášajú hodnoty a menia našu spoločnosť k lepšiemu. Aktívne pracujem na iniciatívach Voda pre všetkých a Odstráňme bariéry. Žijem podľa hesla: „Dobré aj zlé sa vždy človeku vráti.“

Kandidujem, pretože si prajem osobne prispieť k tomu, aby sa zo Slovenska stala moderná, tolerantná a úspešná krajina. Viem, čo treba urobiť a aj sa do toho rada pustím. Nechcem sa prizerať, ako nevyužívame príležitosti, ktoré máme v ľuďoch a regiónoch. Objavme už konečne ten skrytý poklad v samosprávach. Zároveň si prajem, aby sme zo spoločnosti odstránili bariéry, ktoré musia prekonávať ľudia so zdravotným znevýhodnením.

Podujatia

TURNAJ V PLÁŽOVOM VOLEJBALE: Senec

Bufet pri kurtoch / Senecké jazerá

VIAC INFO

ČAS: 09:00 - 16:00

Už druhý rok po sebe Progresívne Slovensko v lete organizuje turnaj v plážovom volejbale, keďže v našich radoch máme nemálo volejbalových nadšenkýň a nadšencov. Príď sa do Senca rozlúčiť s letom a zahrať si s nami!

VIAC INFO

ČAS: 18:00 - 20:00

Príďte sa porozprávať s Michalom Šimečkom a ďalšími osobnosťami o dôstojnej budúcnosti pre Slovensko.

DISKUSIA: Piešťany
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare