Prejsť na obsah

35

Richard Dubovický MBA

poslanec NR SR

Som poslancom MsZ v meste Prešov a organizátor rôznych spoločenských a rodinných podujatí, petícii a iných aktivít. Organizoval som rôzne protesty, ako napríklad proti napadnutiu Ukrajiny Ruskom. Pracoval som tiež v nadnárodnej IT firme, kde som mal na starosti procesy pre zlepšovanie kvality vzdelania.

Verím a som presvedčený, že politika sa dá robiť slušne a odborne. V prvom rade by som rád zmenil fungovanie financovania okresných a krajských miest, lebo aj ako poslanec MsZ v Prešove vidím, že financovanie je poddimenzované. Ďalším dôležitým faktorom pre celý východ je naštartovanie cestovného ruchu napríklad po vzore pohraničných miest Poľska.

Sociálne siete

Podujatia

Prečo sú eurovoľby dôležité pre východné Slovensko

Kancelária poslanca NR SR / Weberova 2, Prešov

VIAC INFO

ČAS: 18:00

Čoskoro nás čakajú eurovoľby a je potrebné sa porozprávať o tom, prečo je na východnom Slovensku dlhodobo nízka volebná účasť, prečo sú tieto voľby dôležité, a čo môžu priniesť pre Prešov a východné regióny. Diskutovať budú kandidát na europoslanca a miestny poslanec v Košiciach Marek Štefanisko, ktorý sa venuje regionálnemu rozvoju a poslanec NRSR za Progresívne Slovensko a poslanec mesta Prešov Richard Dubovický.

FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare