Prejsť na obsah

Do Progresívneho Slovenska vstupuje trnavský župan Jozef Viskupič

Do Progresívneho Slovenska vstupuje predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič. PS chceme ukotviť v každom regióne, posilňujeme preto o výrazné osobnosti z celého Slovenska, vyhlásil predseda hnutia Michal Šimečka.  “V sobotu sme vyhrali voľby v každom krajskom meste a v približne 600 obciach a mestských častiach Slovenska. Je to dôkaz, že rastieme, a že ľudia

Do Progresívneho Slovenska vstupuje predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič. PS chceme ukotviť v každom regióne, posilňujeme preto o výrazné osobnosti z celého Slovenska, vyhlásil predseda hnutia Michal Šimečka. 

V sobotu sme vyhrali voľby v každom krajskom meste a v približne 600 obciach a mestských častiach Slovenska. Je to dôkaz, že rastieme, a že ľudia oceňujú našu odbornú, dôraznú ale slušnú politiku. Je však pred nami ešte veľa tvrdej práce. Musíme sa čo najviac rozprávať s ľuďmi po celej krajine, a získavať čo najširšiu podporu. Len tak dokážeme zvíťaziť aj v komunálnych, župných aj národných voľbách, ktoré nás čakajú v najbližších rokoch,” zdôraznil Šimečka. 

Šimečka vyzdvihol, že Viskupič je skúsený politik a úspešný predseda trnavskej župy, ktorý svoj mandát obhájil s ešte výraznejšou podporou. 

Hovoria za neho výsledky, je kompatibilný s hodnotami a víziou PS. Spoločne s ním ešte lepšie porozumieme potrebám obyvateľov Trnavskej župy, budeme s nimi v pravidelnom kontakte, a dokážeme efektívne riešiť problémy, ktorým čelia. V PS toho chystáme ešte oveľa viac. Rozrastáme sa o regionálne kancelárie po celom Slovensku, chystáme výjazdové zasadnutia nášho poslaneckého klubu, aj ďalšie personálne akvizície,” uviedol Šimečka. 

Predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič chce v PS reprezentovať silný samosprávny pilier, venovať sa regiónom či službám, ktoré poskytuje verejný sektor občanovi. 

S PS som v mnohom našiel spoločný jazyk. Nič mi nehovoria populistické sľuby ani rozoštvávanie spoločnosti. Namiesto toho chcem riešiť témy, ktoré sú pre obyvateľov dôležité. Napríklad otázku reformy alebo modernizácie verejnej správy, ktorá stále nie je dokončená. Zlepšiť musíme aj spôsob, akým štát doručuje svoje služby občanom. Z pozície trnavského župana, v spolupráci s odborníkmi z najväčšej opozičnej strany PS, sa k tomuto cieľu vieme postupne dostať,” uzavrel Viskupič.

Zdielať
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare

Podobné články

Sponzorské dary Tiposu vzbudzujú otázky, no minister športu mlčí

Štátna spoločnosť Tipos zvláštnym spôsobom sponzorovala koncert Patrika Vrbovského a podporila akciovú spoločnosť MMA organizácie, v ktorej dozornej rade sedí Vrbovský s Attilom...

Bizarná vládna dotácia za 57-tisíc eur nepomôže nikomu, len Smeru

Vláda pridelila obci Babinec so 60 obyvateľmi dotáciu 57-tisíc eur na ihrisko, na ktorom sa má hrať hádzaná. V čase, kedy sa musia ľudia zbierať napríklad na opravu okien v košickej...

Ursula von der Leyenová mala najlepší program s dôležitými prioritami

Europoslanci a europoslankyne Progresívneho Slovenska podporili za predsedníčku Európskej komisie Ursulu von der Leyenovú, pretože mala najlepší program s prioritami ako dostupné bývanie,...

FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare