Prejsť na obsah

Šimečka: Voľby sú oficiálne vyhlásené, poďme si vybrať budúcnosť

Tlačové správy

BRATISLAVA – Progresívne Slovensko reaguje na oficiálne vyhlásenie volieb, predstavilo volebný spot s názvom Poďme si vybrať budúcnosť. Čaká nás volebná kampaň a 30. septembra definitívna bodka za týmto volebným obdobím chaosu, vyhlásil predseda PS a podpredseda EP Michal Šimečka.  “Voľby budú o dvoch cestách pre budúcnosť. Jednu budúcnosť – rozklad demokracie a izolácie –

BRATISLAVA – Progresívne Slovensko reaguje na oficiálne vyhlásenie volieb, predstavilo volebný spot s názvom Poďme si vybrať budúcnosť. Čaká nás volebná kampaň a 30. septembra definitívna bodka za týmto volebným obdobím chaosu, vyhlásil predseda PS a podpredseda EP Michal Šimečka. 

Voľby budú o dvoch cestách pre budúcnosť. Jednu budúcnosť – rozklad demokracie a izolácie – ponúka SMER a Republika, druhú budúcnosť, demokratickú a dôstojnú pre všetkých, ponúkame my,” uviedol Šimečka.

Progresívne Slovensko kompletnú kandidátku predstaví 20. júna, sľubuje historicky najväčšie zastúpenie žien a kampaň, v ktorej nebude útočiť a viesť osobné spory.

To je štýl politiky, ktorý uvrhol Slovensko do chaosu a treba s ním skončiť. My budeme predstavovať riešenia pre budúcnosť. Dnešným dňom vypúšťame do obehu aj náš kampaňový spot, ktorým chceme ľuďom komunikovať oblasti, ktoré sú pre nás prioritné,” dodal Šimečka s tým, že ide o vzdelávanie, zdravotníctvo, naštartovanie ekonomického rozvoja cez podnikavosť, rovnosť pre všetkých, Slovensko aj pre mladých, obrana demokracie a bezpečnosť. 

Progresívne Slovensko už predstavilo opatrenia pre podnikateľské prostredie, rodiny, školstvo, mladých ľudí a zahraničnú politiku. Najbližšie týždne chcú pokračovať zdravotníctvom a spravodlivosťou. 

“Som presvedčený, že ľudia nechcú pokračovanie chaosu, ale veľká časť z nich nechce ani návrat minulosti. Preto je dôležité vedieť, že je tu aj iná cesta. Cesta odbornej a slušnej politiky, ktorá rieši otázky dôležité pre našu budúcnosť. Poďme si vybrať budúcnosť,” uzavrel Šimečka.

Zdielať
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare

Podobné články

Predstavili sme prorodinný balíček, prináša škôlkovné až do 450 eur mesačne

24. februára

Skupina poslankýň a poslanec Progresívneho Slovenska predstavili prvé dva zákony z prorodinného balíčka, ktorý pomáha rodičom detí v predškolskom veku. Škôlkovné až do výšky 450...

Ukrajina si po dvoch rokoch krvavej ruskej agresie zaslúži podporu

23. februára

Ukrajina si zaslúži maximálnu podporu od svojich spojencov a susedov, povedal pri príležitosti druhého výročia krvavej ruskej agresie predseda Progresívneho Slovenska a podpredseda NR SR...

Kandidátku PS v európskych voľbách posilní Veronika Cifrová Ostrihoňová a Ľubica Karvašová

20. februára

Progresívne Slovensko vo voľbách do Európskeho parlamentu posilní Veronika Cifrová Ostrihoňová aj Ľubica Karvašová, kandidovať nebude nikto z poslancov NR SR. Slovensko stále má...

FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare