Prejsť na obsah

Šimečka: Voľby sú oficiálne vyhlásené, poďme si vybrať budúcnosť

BRATISLAVA – Progresívne Slovensko reaguje na oficiálne vyhlásenie volieb, predstavilo volebný spot s názvom Poďme si vybrať budúcnosť. Čaká nás volebná kampaň a 30. septembra definitívna bodka za týmto volebným obdobím chaosu, vyhlásil predseda PS a podpredseda EP Michal Šimečka.  “Voľby budú o dvoch cestách pre budúcnosť. Jednu budúcnosť – rozklad demokracie a izolácie –

BRATISLAVA – Progresívne Slovensko reaguje na oficiálne vyhlásenie volieb, predstavilo volebný spot s názvom Poďme si vybrať budúcnosť. Čaká nás volebná kampaň a 30. septembra definitívna bodka za týmto volebným obdobím chaosu, vyhlásil predseda PS a podpredseda EP Michal Šimečka. 

Voľby budú o dvoch cestách pre budúcnosť. Jednu budúcnosť – rozklad demokracie a izolácie – ponúka SMER a Republika, druhú budúcnosť, demokratickú a dôstojnú pre všetkých, ponúkame my,” uviedol Šimečka.

Progresívne Slovensko kompletnú kandidátku predstaví 20. júna, sľubuje historicky najväčšie zastúpenie žien a kampaň, v ktorej nebude útočiť a viesť osobné spory.

To je štýl politiky, ktorý uvrhol Slovensko do chaosu a treba s ním skončiť. My budeme predstavovať riešenia pre budúcnosť. Dnešným dňom vypúšťame do obehu aj náš kampaňový spot, ktorým chceme ľuďom komunikovať oblasti, ktoré sú pre nás prioritné,” dodal Šimečka s tým, že ide o vzdelávanie, zdravotníctvo, naštartovanie ekonomického rozvoja cez podnikavosť, rovnosť pre všetkých, Slovensko aj pre mladých, obrana demokracie a bezpečnosť. 

Progresívne Slovensko už predstavilo opatrenia pre podnikateľské prostredie, rodiny, školstvo, mladých ľudí a zahraničnú politiku. Najbližšie týždne chcú pokračovať zdravotníctvom a spravodlivosťou. 

“Som presvedčený, že ľudia nechcú pokračovanie chaosu, ale veľká časť z nich nechce ani návrat minulosti. Preto je dôležité vedieť, že je tu aj iná cesta. Cesta odbornej a slušnej politiky, ktorá rieši otázky dôležité pre našu budúcnosť. Poďme si vybrať budúcnosť,” uzavrel Šimečka.

Zdielať
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare

Podobné články

Na doživotnú rentu nevidíme dôvod, k lex atentát predložíme pozmeňujúce návrhy

Progresívne Slovensko upozorňuje, že vládou schválené opatrenia nereagujú na samotný atentát. PS je pripravené rokovať s predstaviteľmi koalície o podobe vhodnej odpovede na atentát, v...

Sociálnu pomoc nemôže ovládať klientelizmus

Progresívne Slovensko navrhuje, aby boli poradovníky na miesto v zariadení sociálnych služieb verejné. Povedie to k nižšej miere klientelizmu a zjednoteniu systému pre klientov sociálnych...

Do Progresívneho Slovenska vstupuje trnavský župan Jozef Viskupič

Do Progresívneho Slovenska vstupuje predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič. PS chceme ukotviť v každom regióne, posilňujeme preto o výrazné osobnosti z celého Slovenska,...

FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare