Prejsť na obsah

Rozvoj ľudských zdrojov samosprávy

Navrhneme systém formálneho a neformálneho vzdelávania poskytovaného štátom akreditovanými subjektmi i stavovskými organizáciami samospráv.   Budeme implementovať akreditačný mechanizmus pre účely systematického vzdelávania a tréningov osôb zamestnaných v samosprávach.   Zvážme transformáciu Inštitútu pre verejnú správu na modernú vzdelávaciu a tréningovú inštitúciu poskytujúcu služby štátnym i samosprávnym zamestnancom a zamestnankyniam.   Prehodnotíme vzdelávacie a tréningové kapacity stavovských organizácií samospráv a
  • Navrhneme systém formálneho a neformálneho vzdelávania poskytovaného štátom akreditovanými subjektmi i stavovskými organizáciami samospráv.

 

  • Budeme implementovať akreditačný mechanizmus pre účely systematického vzdelávania a tréningov osôb zamestnaných v samosprávach.

 

  • Zvážme transformáciu Inštitútu pre verejnú správu na modernú vzdelávaciu a tréningovú inštitúciu poskytujúcu služby štátnym i samosprávnym zamestnancom a zamestnankyniam.

 

  • Prehodnotíme vzdelávacie a tréningové kapacity stavovských organizácií samospráv a zabezpečíme systematickú odborno-metodickú, inštitucionálnu a finančnú podporu týchto organizácií.
Zdielať
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare

Podobné články

FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare