Prejsť na obsah

Efektívnejšia podpora cestovného ruchu

Vyhodnotíme efektivitu a prínos agentúry Slovakia Travel pre cestovný ruch a stanovíme objektívne merateľné ukazovatele jej výsledkov.   Prehodnotíme existenciu rekreačných poukazov. Štát dáva na poukazy skoro 25 mil. eur ročne, ich efektivita v podpore cestovného ruchu je však viac než otázna. Zhodnotíme, či neexistujú lepšie spôsoby podpory cestovného ruchu, najmä s dôrazom na prilákanie
  • Vyhodnotíme efektivitu a prínos agentúry Slovakia Travel pre cestovný ruch a stanovíme objektívne merateľné ukazovatele jej výsledkov.

 

  • Prehodnotíme existenciu rekreačných poukazov. Štát dáva na poukazy skoro 25 mil. eur ročne, ich efektivita v podpore cestovného ruchu je však viac než otázna. Zhodnotíme, či neexistujú lepšie spôsoby podpory cestovného ruchu, najmä s dôrazom na prilákanie zahraničných turistov a turistiek s vysokou kúpyschopnosťou.

 

  • Prepojíme sídla a strediská cestovného ruchu integrovanou dopravou na zlepšenie možností miestnej rekreácie. Zvýšime motivácie prepájania produktov cestovného ruchu a miestnej rekreácie s integrovanou dopravou.
Zdielať
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare

Podobné články

FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare