Prejsť na obsah

Slovensko je európske, demokratické a naše.

Spravím všetko, čo je v mojich silách, aby slušnosť a odbornosť zvíťazili nad túžbou po beztrestnosti a pomste. Nielen v týchto voľbách.

O mne

Som Ľudovít Ódor. Záleží mi na tom, akým smerom sa bude Slovensko uberať v budúcnosti. To je dôvod, prečo som aktívne vstúpil do politiky. Nechcem deliť, ale násobiť. Preto som si vybral pôsobenie v Progresívnom Slovensku. V silnom hnutí, ktoré má jasno v hodnotách a v smerovaní krajiny, ktoré je mi blízke.

Vo voľbách do Európskeho parlamentu ponúkam svoje skúsenosti ako bývalý predseda vlády, viceguvernér národnej banky či hlavný ekonóm ministerstva financií. Pomáhal som Slovensku pri kľúčových reformách verejných financií, pri zavedení Eura či zákona o dlhovej brzde.

Na vlastnej koži som zažil, ako sa dajú meniť veci k lepšiemu. Aj keď to vyzerá beznádejne, napríklad tak ako dnes. Vládna koalícia ťahá Slovensko smerom k ruskej gubernii či banánovej republike, ničí právny štát, a jej jediným programom je zabezpečiť beztrestnosť pre seba a svojich ľudí. To im nemôžeme dovoliť.

Je načase spojiť sily a ukázať, že Slovensko je stále európske, demokratické a naše.

Spravím všetko, čo je v mojich silách, aby slušnosť a odbornosť zvíťazila. Nielen v týchto voľbách.

Nemôžu mať všetko.

Sledujte ma tu:

FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare