Prejsť na obsah

6

Mgr. art. Zora Jaurová

producentka, expertka na kultúru

Som producentka, expertka na kultúrnu politiku a kreatívny priemysel.
Pracovala som ako riaditeľka Kultúrneho kontaktného bodu, zastupovala som Slovensko vo Výbore pre kultúrne záležitosti Rady EÚ, bola som viceprezidentkou Culture Action Europe. Bola som taktiež umeleckou riaditeľkou projektu Košice – Európske hlavné mesto kultúry 2013.
Pôsobím ako filmová producentka a poradkyňa primátora Bratislavy. Som prezidentkou Fóra kreatívneho priemyslu a taktiež spoluzakladateľkou hnutia Progresívne Slovensko a členkou predsedníctva.

PS vzniklo z túžby po novej politickej kultúre. Založili sme ho na viere v to, že ideály rovnosti, slobody, demokracie a ľudských práv, ale aj dobre spravovanej, hrdej a otvorenej spoločnosti môžeme presadiť aj na Slovensku. Spojila nás nádej, že politika môže byť férová súťaž ideí.
Progresívne Slovensko je pre mňa predovšetkým kultúrne Slovensko. Kultúra je podstatou toho, čím sme a určuje to, kým budeme. A kultúrnosť, múdrosť a jasnozrivosť je to, čo slovenská politika dnes potrebuje najviac.

Sociálne siete

Podujatia

VIAC INFO

ČAS: 19:00

Poďme si zvoliť budúcnosť v Žiline! ?
V týchto voľbách sa rozhodne o tom, či sa vráti minulosť, či bude pokračovať chaos – alebo si konečne vyberieme budúcnosť.
Príďte sa porozprávať o tom, aké má Progresívne Slovensko pripravené riešenia pre lepšiu budúcnosť.

STRETNITE NÁS V ULICIACH: Banská Štiavnica

Banská Štiavnica

VIAC INFO

ČAS: 14:00 - 18:00

Zaujíma nás, akú budúcnosť chcete pre seba a pre Slovensko práve vy. Príďte sa porozprávať s našimi osobnosťami a dozvedieť sa viac o našich prioritách. Osobnosti PS: Michal Šimečka, Lucia Plaváková.

STRETNITE NÁS V ULICIACH: Banská Štiavnica

VIAC INFO

ČAS: 20:00

Príďte si zasúťažiť v kvíze s našimi osobnosťami, a spoznať naše kandidátky a kandidátov v neformálnom prostredí.

KVÍZ: Nitra

VIAC INFO

ČAS: 10:00 - 14:00

Zaujíma nás, akú budúcnosť chcete pre seba a pre Slovensko práve vy. Prídte sa porozprávať s našimi osobnosťami a dozvedieť sa viac o našich prioritách. Osobnosti PS: Michal Šimečka, Lucia Plavákova

STRETNITE NÁS V ULICIACH: Trenčín

VIAC INFO

ČAS: 19:00

Príďte sa porozprávať s Michalom Šimečkom, Luciou Plavákovou, Zorou Jaurovou o dôstojnej budúcnosti pre Slovensko.

DISKUSIA: Banská Štiavnica
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare