Prejsť na obsah

25

Tomáš Hellebrandt MSc.

ekonóm

Vyštudoval som ekonómiu na Oxfordskej Univerzite a London School of Economics. Profesijne som pôsobil, ako analytik v britskej centrálnej banke a neskôr v jednom z popredných think tankov v USA. Po návrate na Slovensko som pracoval na Ministerstve financií. V lete 2022 som podal výpoveď na protest proti spolupráci ministra financií Matoviča s fašistami. V PS sa venujem trhu práce a sociálnym politikám a zároveň som hrdým príslušníkom dúhovej komunity.

Na Slovensko som sa vracal s odhodlaním prispieť k úsiliu posunúť ho smerom k vyspelým západným demokraciám s výkonnou ekonomikou a vysokou kvalitou života. Chcem sa zasadiť o to, aby sociálny štát účinnejšie plnil svoju úlohu pomáhať tým najslabším, a pomôcť Slovensku transformovať sa z pozície výrobnej dielne Európy na ekonomiku založenú na znalostiach a inováciách. Svoje skúsenosti využijem v hľadaní riešení, ktoré sú účinné a zároveň hospodárne. 

Podujatia

ČAS: 15:00 - 18:00

Pozývame vás na piknik. Deti sa môžu zahrať, užiť si divadielko či maľovanie na tvár. Príďte sa porozprávať o našich opatreniach pre rodiny. Osobnosti PS: Michal Šimečka, Simona Petrík a Tomáš Hellebrandt.

PIKNIK: Žilina

ČAS: 18:00 - 20:00

Príďte sa porozprávať s našimi osobnosťami o dôstojnej budúcnosti pre Slovensko.

DISKUSIA: Čadca

ČAS: 16:00 - 17:00

Zaujíma nás, akú budúcnosť chcete pre seba a pre Slovensko práve vy. Príďte sa porozprávať s našimi osobnosťami a dozvedieť sa viac o našich prioritách.

STRETNITE NÁS V ULICIACH: Čadca

ČAS: 18:00 - 19:30

Príďte sa porozprávať s našimi osobnosťami o dôstojnej budúcnosti pre Slovensko.

DISKUSIA: Žilina

ČAS: 15:00 - 18:00

Pozývame vás na piknik. Deti sa môžu zahrať, užiť si divadielko či maľovanie na tvár. Príďte sa porozprávať o našich opatreniach pre rodiny.

PIKNIK: Košice
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare