Prejsť na obsah

24

Mgr. Tina Gažovičová PhD.

odborníčka na vzdelávacie politiky, štátna radkyňa ministerstva

Venujem sa vzdelávacím politikám a inkluzívnemu prístupu v školstve. Podieľala som sa na príprave dôležitých reforiem v školstve z Plánu obnovy. Pôsobím na Ministerstve školstva SR, pracovala som na Štátnom pedagogickom ústave, predtým som 10 rokov pôsobila v neziskovom sektore ako výskumníčka v oblasti vzdelávania a menšinových práv. Vzdelaním som sociologička, PhD. mám z odboru verejná politika, absolvovala som študijné a výskumné pobyty v zahraničí. Žijem s manželom a dvoma synmi v Bratislave.

Záleží mi na tom, aby každé dieťa na Slovensku malo možnosť rozvinúť svoj potenciál naplno, bez ohľadu na to, ako rozmanité sú jeho potreby. Zasadzujem sa, aby vzdelávacie politiky vychádzali z dát, skúseností z praxe a aby boli zamerané na kvalitu. Pre úspešnú budúcnosť Slovenska je totiž kvalitné školstvo úplne nevyhnutné. Chcem prispieť k tomu, aby malo PS najlepší tím a program pre slovenské školstvo, a aby sa vo verejnom priestore presadili hodnoty odbornosti, slušnosti a transparentnosti. 

Podujatia

ČAS: 18:00 - 20:00

Príďte sa porozprávať s Michalom Šimečkom o dôstojnej budúcnosti pre Slovensko.

DISKUSIA: Hrabovo

VIAC INFO

ČAS: 14:00 - 18:00

Zaujíma nás, akú budúcnosť chcete pre seba a pre Slovensko práve vy. Príďte sa porozprávať s našimi osobnosťami a dozvedieť sa viac o našich prioritách. Osobnosti PS: Michal Šimečka

STRETNITE NÁS V ULICIACH: Pezinok

VIAC INFO

ČAS: 18:00

Príďte sa porozprávať s Michalom Šimečkom, Ondrejom Prostredníkom a Tinou Gažovičovou aj o kontroverzných témach. Tešíme sa na vaše otázky - najmä tie kritické.

DISKUSIA PRE NEROZHODNUTÝCH: Pezinok

ČAS: 19:00

Poďte si zabehať s Michalom Šimečkom a ďalšími osobnosťami Progresívneho Slovenska.

BEH: Bratislava
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare