Prejsť na obsah

9

doc. Ing. Michal Wiezik PhD.

europoslanec

Šťastne ženatý, otec Emy a Tobiáša. Narodený v Martine, žijem vo Zvolene a cestujem najmä do Bruselu. Som ekológ, viac ako 20 rokov vysokoškolský pedagóg a vedec, od roku 2019 poslanec Európskeho parlamentu a horlivý zástanca ochrany prírody a životného prostredia. Ochranu prírody považujem za nevyhnutnosť a obrovskú príležitosť pre lepšiu budúcnosť na krásnej živej planéte.

Celá moja politická kariéra je primárne motivovaná tým, že chcem robiť maximum pre ochranu prírody a životného prostredia nás všetkých. Riadil som sa tým počas môjho pôsobenia v Európskom parlamente, a mienim v tom pokračovať aj na domácej politickej scéne, kde potrebujeme zvládnuť klimatickú krízu, environmentálne záťaže, zabezpečiť fungujúcu ochranu prírody, a hlavne uchopiť to všetko ako jedinečnú príležitosť pre zelené, zdravé a prosperujúce Slovensko a férovú budúcnosť pre všetkých. 

Podujatia

VIAC INFO

ČAS: 18:00

Príďte sa porozprávať o dôstojnej budúcnosti pre Slovensko.

DISKUSIA: Zvolen

VIAC INFO

ČAS: 14:00 - 18:00

Zaujíma nás, akú budúcnosť chcete pre seba a pre Slovensko práve vy. Príďte sa porozprávať s našimi osobnosťami a dozvedieť sa viac o našich prioritách.

STRETNITE NÁS V ULICIACH: Zvolen

VIAC INFO

ČAS: 20:00

Príďte si zasúťažiť v kvíze s našimi osobnosťami, a spoznať naše kandidátky a kandidátov v neformálnom prostredí.

KVÍZ: Zvolen

ČAS: 18:00 - 20:00

Príďte sa porozprávať s našimi osobnosťami o dôstojnej budúcnosti pre Slovensko.

DISKUSIA: Martin
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare