Prejsť na obsah

21

Martin Dubéci MSc.

manažér kultúrneho centra

Dnes pracujem ako generálny manažér kultúrneho centra Tabačka v Košiciach. Pred mojím návratom do Košíc som bol pri založení Progresívneho Slovenska a takmer päť rokov som pracoval ako jeho prvý sekretár. Vyštudoval som spoločenské vedy v Brne a na London School of Economics.

Návrat do rodných Košíc bolo jedno z najlepších rozhodnutí. Slovensko nebude mať budúcnosť, pokiaľ život v akejkoľvek jeho časti nebude reálna a dobrá alternatíva.

Jednou z ciest k tomu je prinášať progresívne riešenia do lokálneho kontextu. V Košiciach to znamená spravodlivú transformáciu priemyslu, prípravu na príchod ďalšieho obrieho investora, bezpečné životné prostredie, či dostupnosť dopravy a služieb. Na to je nutné viac prepojiť bratislavské a košické svety, k čomu by som rád prispel ako kvalitný košický progresívny poslanec. 

Podujatia

VIAC INFO

ČAS: 17:00

Poďte si zabehať s osobnosťami Progresívneho Slovenska.

BEH: Košice

VIAC INFO

ČAS: 19:00

Poďme si zvoliť budúcnosť v Košiciach! ? V týchto voľbách sa rozhodne o tom, či sa vráti minulosť, či bude pokračovať chaos – alebo si konečne vyberieme budúcnosť. Príďte sa porozprávať o tom, aké má Progresívne Slovensko pripravené riešenia pre lepšiu budúcnosť.

TALKSHOW: Košice

ČAS: 18:00

Príďte sa porozprávať aj o kontroverzných témach. Tešíme sa na vaše otázky - najmä tie kritické.

DISKUSIA: Humenné
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare