Prejsť na obsah

55

Ivan Hudcovský

manažér pre starostlivosť o kľúčových zákazníkov

Som rodákom z Púchova na Považí, kde som prežil takmer 35 rokov svojho života predtým, ako som sa presťahoval do Trenčína, ktorý sa stal mojim novým domovom. Od malička som sníval o cestovaní a poznávaní nových ľudí, krajín, miest a kultúr. Už časť môjho stredoškolského štúdia som absolvoval vo Viedni v Rakúsku, kam som sa neskôr vrátil aj pracovne.

Celý môj profesný život sa venujem obchodu a marketingu. Mal som možnosť pracovať pre nadnárodné korporáty ako aj pre stredne veľké rodinné firmy. Moja práca mi dala možnosť cestovať po svete a vidieť mnohé krajiny a nahliadnuť na život v nich. Mnohé z nich sú pre mňa dodnes inšpiráciou v tom, ako v nich funguje školstvo, zdravotníctvo, ekonomika, kultúra atď. Mnohé sú pre mňa mementom a výstrahou v tom, akou hrozbou môže byť krajina riadená autoritársky, nedemokraticky, krajina riadená nesprávnymi ľuďmi bez schopností a odbornosti.

Naša krajina sa ku mne nie vždy správala spravodlivo a to bola jedna z najsilnejších motivácií, ktorá ma priviedla k PS, kde som sa stal zakladajúcim členom, neskôr koordinátorom a následne dva krát aj členom predsedníctva.

FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare