Prejsť na obsah

58

Natália Heriban

študentka

Študujem sociólogiu v Brne a momentálne pracujem pre Luciu Plavákovú. Štúdium sociológie mi rozširuje poznanie o rôznych spoločenských problémoch, no čo je pre mňa dôležitejšie – scitlivuje ma voči rôznym nerovnostiam. Vďaka štúdiu v Brne, ale aj angažovaní so vo feministických kruhoch som mala možnosť stráviť polroka na stáži v Inštitúte pre výskum práce a rodiny, na Ministerstve sociálnych vecí, kde som sa venovala najmä sexuálnemu obťažovaniu na vysokých školách.

Kandidujem pretože, mi bytostne záleží na tom, aby sa nám podarilo presadiť reformu výživného. Verím, že je to opatrenie, ktoré pomôže mnohým rodičom, ale aj deťom a ušetrí im obrovský stres. Sama som strávila desiatky hodín na polícii pri nahlasovaní chýbajúceho výživného a viem aké náročné to je aj psychicky. Myslím si, že toto by nemalo patriť k zážitkom žiadnych detí či rodičov a aj preto som túto zmenu v našom programe navrhla.

Podujatia

ČAS: 18:00

Príďte si zasúťažiť v špeciálnej edícii kvír kvízu.
Čakajú vás zaujímavé (a snáď aj zábavné:)) otázky. Ale chceme sa s vami aj neformálne porozprávať o tom, ako vnímate doterajšiu predvolebnú kampaň a čo prežívate v súvislosti s blížiacimi sa voľbami.
KVÍZ: Bratislava
FacebookTwitterLinkedInEmailCopy LinkShare